Školní kolo olympiády v anglickém jazyce 2024

Mgr. Václav Severa

• Mgr. Lucie Tomčalová
  • Mgr. Lukáš Harazin

Dne 15.2. - 16.2. 2024 se uskutečnilo školní kolo olympiády v anglickém jazyce ve dvou kategoriích - šesté a sedmé třídy doplněné o nadané žáky pátých tříd a druhá kategorie osmých a devátých tříd.

Žáci soutěžili v jazykových dovednostech zaměřených na listening, writing, speaking a reading ve dvoudenní náročném programu. Je třeba ocenit snahu všech žáků, protože nároky této soutěže byly velmi vysoké. Samotné výsledky byly velmi těsné, což svědčí o připravenosti všech našich žáků. Proto si doufáme tvrdit, že vítězové jsou všichni zúčastnění.

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ PANÍ SAŠI JANÍKOVÉ HARAZINOVÉ A FIRMĚ SVĚT PLODŮ - TYČINKÁRNA ZA CENY, KTERÉ DAROVALA PRO NAŠE ŽÁKY.

Kategorie 6 - 7 tříd:

1. Tereza Němcová

2. Matyáš Děkan

3. Kristýna Němcová

Kategorie 8 – 9. tříd

1. Jiří Mazal

2. Tereza Tesařová, Malena Marie Kaňok

3. Bohdana Rendová, Tomáš Kvasnička

Do okresního kola postupují vítězové jednotlivých kategorií, gratulujeme a přejeme hodně úspěchů.